Genesis - Galéria vizualizácií ponuky

Ponúkame výstavbu rodinných domov

Riešite svoje nové bývanie? Vlastníte alebo kupujete pozemok? Hľadáte spoľahlivého dodávateľa Vášho budúceho domova? Ponúkame výstavbu rodinného domu bez starosti, ktorý svojim stavebným a technickým riešením poskytuje udržateľný a celoživotný domov.

Ponúkame Vám výstavbu rodinných domov. Vašou úlohou je vyberať si vhodný pozemok pre Váš vysnívaný rodinný dom. Máme v ponuke rodinný dom s garážou, bungalov ako aj samotný dom, ktorý je rozlohou dosť priestranný. Výmera úžitkovej plochy domu je 65 m2 + garáž + terasa zo zámkovej dlažby.

V cene domu je zahrnutý dom v prevedení holo dom vrátane pevných plôch (terasy, chodníky, parkovacie státia a oplotenia pozemku). Dom je možné dokončiť v štandardnom prevedení - obklady, dlažby, sanita, interiérové ​​dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Cena výstavby rodinného domu bez pozemku do stavu domu na kľúč predstavuje sumu 64 800 €.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou a predajom rodinných domov. Zakladáme si na kvalitu materiálov a vykonaných prác. Spolupracujeme s projektantom, väčšina našich domovov je navrhnutá podľa našich požiadaviek, aby sa čo najviac hodilo na konkrétne pozemky.
Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa obrátiť na nás.
Prinášame komplexnú ponuku služieb pre záujemcov o novostavbu rodinného domu. Pri výstavbe Vášho domu Vám ponúkame aj jedinečný servis, ktorý vyžaduje výstavbu domu:

Vyústením všetkých poskytovaných služieb pri príprave rodinného domu nasleduje hlavná činnosť našej firmy: samotná výstavba domu, ktorú realizujeme plne v vlastnej réžii a kompletne zabezpečujeme:

• výstavba od základov až po kolaudáciu;
• dodávku všetkých materiálov;
• stavebné práce vedené autorizovaným staviteľom a kontrolovaným stavebným dozorom;
• vedenie detailného stavebného denníka a konta klienta cez internet;
• získanie všetkých súborov atestov, revízií, certifikátov a záruk na materiály;
• vyčistenie stavby, staveniska a pozemku;
• servis pri vybudovaní stavby.

Vyberte si rodinný dom z našej ponuky alebo iný projekt - staviame domy podľa všetkých autorizovaných projektov. Pokiaľ si nevyberiete žiadnu zo širokých ponúk na trhu, navrhneme Vám individuálny rodinný dom podľa Vašich predstáv a finančných možností.

Pri výbere vhodného pozemku pre Váš novy dom Vám radi poradíme.

Pre klientov, ktorí zatiaľ nemajú pozemok, vyberajú a zvažujú konkrétne vybrané stavebné pozemky, ponúkame bezplatnú konzultačnú službu pre zhodnotenie vhodnosti parcely pre vaše zámery na výstavbu domu, vrátane konzultácie ohľadom osadenia domu, spojenie s IS, atď.