„Chceme žiť jednoducho a zdravo.“

Je úplne jedno či bývate v byte alebo dome, je úplne jedno či je veľký alebo malý....všetko sa dá zariadiť štýlovo, pohodlne a jediné na čom záleží je váš vnútorný pocit domova!

Je vaším najväčším snom zaobstarať si krásny útulný rodinný dom? Ak už ste sa rozhodli pre kúpu, alebo sa zatiaľ len rozhliadate, ktorí by mohol byť ten pravý, máme pre Vás Tip. Aké sú možnosti, hlavne ako a kde si zaobstarať dom za príjemné peniaze? Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami ponúka výstavbu rodinných domov po celom Slovensku za férovú cenu. Ponúka výstavbu rodinných domov, ktoré spájajú komfort, kvalitu stavebných konštrukcií, energetickú a finančnú úspornosť, efektivitu.

Projekt vznikol pre potrebu kvalitného a cenovo dostupného bývania.
Počas príprav a návrhu projektu sa kládol dôraz na čo najvyššiu účelovosť a variabilitu vnútorného priestoru domu a pozemku. Nezabúdalo sa však ani na vzhľad domov. Domy sú navrhnuté v modernom štýle (bungalov) a osadené do rovinatého terénu pre čo najlepší výhľad z každého domu. Pre rôzne potreby zákazníkov boli navrhnuté rôzne typy domov s rozdielnou vnútornou dispozíciou.

Jedná sa o novostavby samostatne stojacich domov s vlastným pozemkom okolo celého domu.

Ak Vás ponuka zaujala, volajte na tel. číslo +421 918 404 251
email: 99predaj@gmail.com