Hľadáte spoľahlivého partnera pre výrobu a dodávku nízkoenergetických pasívnych eko drevostavieb? U nás ste na správnej adrese.

Na výstavbu domu sú požívané tie najmodernejšie technológie. Konštrukcia pozostáva zo sendvičových panelov, používané materiály sú tej najvyššej nemeckej kvality a sú vyrábané v priemyselnej hale a podrobujú sa neustálej kontrole. Predchádzame tým nepresnostiam, vzniku tepelných mostov, nedodržaniu technologických postupov a hlavne nepriaznivému počasiu, ktorému sa iné stavby nevyhnú.

Ekodomy spĺňajú parametre pasívnych domov a sú celoročne energetický úsporné. V zime prepúšťajú menej chladu, v letných mesiacoch naopak minimálne teplo. Všetky typy domov majú energetický certifikát.

V uvedenej cene domu je základová doska, vrátane prípojok inžinierskych sietí, podlahové vykurovanie, kvalitné sedem komorové plastové okná s trojsklom. Táto cena je však len orientačná. Po výbere typu domu a stupňa dokončenia Vám Váš budúci dom presne naceníme. Pozemok nie je súčasťou ceny domu. Naša kancelária Vám však s radosťou pomôže s nájdením toho najideálnejšieho miesta pre Váš nový domov. Zaistíme výhodné financovanie. 

Je úplne jedno či bývate v byte alebo dome, je úplne jedno či je veľký alebo malý....všetko sa dá zariadiť štýlovo, pohodlne a jediné na čom záleží je váš vnútorný pocit domova!

Ak Vás ponuka zaujala, volajte na tel. číslo +421 918 404 251
email: 99predaj@gmail.com